Akcja “Choinki Nadziei”

W ramach kolejnej akcji charytatywnej “Choinki Nadziei” propagowanej przez Fundację Ekologiczną “Arka” z Bielska Białej 20.12.2006r. sześciolatki z oddziału całodziennego oraz z grupy “ognisko” pod opieką swoich Pań B.Szuleka i J.Matuszek odwiedziły chore dzieci przebywajace na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Nr 1 w Wodzisławiu Śl. Żeby wesprzeć małych pacjentów w walce z chorobą a także umilić im pobyt w szpitalu przedszkolaki przedstawiły program jasełkowy pt.”Przedszkolaki u Jesuska” oraz podarowały prawdziwą choinkę otrzymaną za pośrednictwem Fundacji “Arka” z Nadleśnictwa Rybnik.


Choinka prezentowała się naprawdę okazale a blasku i uroku dodawały jej wykonane własnoręcznie przez przedszkolaki ozdoby. Po występach był czas na wspólne śpiewanie kolęd oraz zajadanie sie pysznymi cukierkami podarowanymi przez Panią dyrektor przedszkola. Wizyta w szpitalu była też okazją do wręczenia chorym kolegą książek zebranych w ramach akcji “Książka dla szpitala”.